дүшәмбе

"МДСУ-1" ҖЧҖ подрядчы оешмасы тарафыннан Саба муниципаль районы Шәмәрдән авылында юл-урам челтәренең асфальт-бетон япмасын чокырдан ремонтлау башкарылды

җомга

Байлар Сабасы бистәсендә "МДСУ-1" ҖЧҖ подрядчы оешмасы  тарафыннан парковка урыннарын билгеләде. Автотранспорт парковкасы өчен урыннар билгеләнде, инвалидлар өчен парковка урыннары трафарет билгеләре ярдәмендә ясалды.

пәнҗешәмбе

ИП М. В. Чепарова подрядчы оешмасы тарафыннан Татарстан Республикасы Саба муниципаль районының "Хөснулла һәм Аллагияр Вәлиуллиннар исемендәге Саба балалар сәнгать мәктәбе" МББУ Шәмәрдән филиалы бинасының фасадын ремонтлау буенча төзелеш-монтаж эшләре башланды.

җомга

Иштуган авыл мәдәният йорты - Саба үзәкләштерелгән авыл клуб системасының 7 нче филиалында төзелеш - монтаж эшләре дәвам итә. Бүгенге көндә минвата белән фасадны җылыту буенча эшләр алып барыла. Бу объект буенча подрядчы оешма итеп "ПМК №159" ҖЧҖ билгеләнгән.

Тэги: окс ОКС

Бүген 26.04.2024 елда "Саба муниципаль районы "Саба район үзәк хастаханәсе" дәүләт автоном сәламәтлек саклау учреждениесенең кан тамырлары үзәген төзү" объекты буенча чираттагы эшлекле киңәшмә узды. Объект Россия Федерациясенең "Авыл территорияләрен комплекслы үстерү" Дәүләт программасының «Авыл территорияләренең заманча кыяфәте» ведомство проекты кысаларында «АртСтрой» ҖЧҖ подряд оешмасы тарафыннан төзелә.

пәнҗешәмбе

09 нчы апрель конне Саба муниципаль районында 2024 елда "Безнең ишегалды" ишегалды территорияләрен төзекләндерү Республика программасын гамәлгә ашыру кысаларында төзекләндерүгә планлаштырылган ишегалды территорияләрен карап чыгу үткәрелде.

Тэги: Эзмә авыл җирлеге окс ОКС

дүшәмбе

М-12 автомобиль юлында "Свободный поток" түләүләр алу системасы кертелгән.

Әлеге системаның төп өстенлеге булып түләүле автомобиль юлы буенча туктаусыз йөрү өчен түләү җыю технологиясе тора.

сишәмбе

Иштуган авыл мәдәният йортын капиталь ремонтлау. (Саба үзәкләштерелгән авыл клуб системасының 7 нче филиалы). Әлеге объект буенча подряд оешмасы итеп "ПМК №159" ҖЧҖ билгеләнгән.

дүшәмбе

"Мелиорация-Сервис"ҖЧҖ подрядчы оешмасы көче белән Байлар Сабасы бистәсендә Школьная урамындагы 26 нчы номерлы күпфатирлы йортның подъездын җылыту белән стеналарны тышлау буенча төзелеш-монтаж эшләре дәвам итә.

сишәмбе

Саба муниципаль районының "Саба район үзәк хастаханәсе" ДАССУның кан тамырлары үзәген төзү "Алтын Групп "ҖЧҖ подряд оешмасы тарафыннан башланды. Объектның исәпләнгән куәте 32 койка тәшкил итәчәк, ә аның гомуми мәйданы 6,5 мең кв.метр. Үзәктә кабул итү-диагностика бүлеген, шулай ук нур диагностикасы бүлеген, палаталарны, интенсив терапия секцияләрен, операцион блокны һ.б. урнаштыру күздә тотыла. Учреждение төзелеше 2024 елдан 2025 елга кадәр авыл территорияләрен комплекслы үстерү проекты кысаларында башкарылачак.