октябрь, 2024 ел
сишәмбе

Без паники - всё по плану.

2 октября проверят систему оповещения во всех регионах страны. На одну минуту будет замещен эфир радио- и телеканалов. Так подается сигнал гражданской обороны «Внимание всем!»

август, 2024 ел
дүшәмбе

Урманда адашкансыз икән, нишләргә?

Чек-лист для родителей: Один дома

сентябрь, 2023 ел
пәнҗешәмбе

Игътибар!!! 2023 елның 3 октябрендә гражданнар оборонасы буенча штаб өйрәнүләре узачак.

ноябрь, 2022 ел
сишәмбе

«Саба муниципаль районы территориясендә гражданнар оборонасын оештыру һәм алып бару»

сентябрь, 2021 ел
дүшәмбе

Игътибар!!! 2021 елның 6 октябрендә гражданнар оборонасы буенча Бөтенроссия өйрәнүләре узачак.

октябрь, 2020 ел
пәнҗешәмбе

Россия гадәттән тыш хәлләр министрлыгының 2020 елның 2 октябрендәге оештыру күрсәтмәләре нигезендә, Россия Федерациясе, Татарстан Республикасы территориясендә, шул исәптән Саба муниципаль районында да, башкарма хакимиятнең федераль органнары, Россия Федерациясе субъектларының башкарма хакимияте органнары, җирле үзидарә органнары һәм оешмалар белән гражданнар оборонасы буенча штаб өйрәнүләре үткәрү планлаштырылган.

сентябрь, 2020 ел