Хезмәт коллективларында йомгаклау җыелышлары

2023 елның 17 феврале, җомга

Гыйнвар-февраль айларында Татарстан Республикасы Саба муниципаль районының эре һәм урта предприятиеләрендә 2021 ел йомгаклары һәм 2022-2024 еллар план чорына бурычлар буенча хезмәт коллективларында җыелышлар уздырылды.

Оештырылган формада «Саба РСУ» ҖЧҖ, «Кристалл» ҖЧҖ, "Евро-Акцент Саба" ҖЧҖ, «Евро-Акцент Экология» ҖЧҖ, "Рамазан" ҖЧҖ, "Яшен" ҖЧҖ, "Саба ПМК - Мелиорация" ҖЧҖ, «Лен» ҖЧҖ, «Газпром Трансгаз Казан» ҖЧҖ, «Трейд Металл» ҖЧҖ, «Трейд Металл» ҖЧҖ коллективлары белән очрашулар узды Башкарма комитет җитәкчесенең икътисад буенча урынбасары Баһманов Марат Мансур улы катнашында «имеральд» ҖЧҖ ("Кронос" ҖЧҖ).

Җитәкчеләр узган елда башкарылган эшләр турында хисап тоттылар, шулай ук булган проблемалар һәм озак вакытка исәпләнгән планнар белән уртаклаштылар.