Традиция буенча!

2024 елның 6 мае, дүшәмбе

Традиция буенча! 5 майда УСК Саба-Аренада традицион Саба якшәмбе лигасы узды! Ринат Рафаэлович Габделхаков-Идел-Кама тәрәзә заводы вәкиле хәйрия акциясен дәвам итте-спортчыларга футболкалар тапшырды, шуннан соң Саба дуэтларының команда лигасы үтте. 25 тән артык дуэт ракеткаларны үзара сынаштырды. Өченче урынны «Саба» дуэты Хайем Исмаилов - Риана Вәлиуллина алды. Икенче урында «Саба-Арена» дуэты Екатерина Ищенко һәм Сафира Фәйзетдинова. Ә җиңүне «бер+бер» дуэты Мурат Ибраһимов-Динара Исмаилова бәйрәм итте. Традицион «татлы приз» белән традицион рәвештә лига җиңүчеләре һәм призерлары бүләкләнде. Традиция буенча лига катнашучылары УСК Саба-Арена администрациясенә уңайлылыгы, чисталыгы һәм җылылыгы өчен рәхмәт белдерәләр!