Саба районы эшкуарларына үз бизнесларын алып бару һәм яклау буенча яңа мөмкинлекләр турында сөйләячәкләр

2023 елның 2 октябре, дүшәмбе

5 октябрьдә ТР Раис каршындагы Эшкуарлар хокукларын яклау буенча вәкаләтле вәкил Фәрит Абдулганиевның җәмәгать кабул итү бүлмәсе Татарстан Республикасы Саба районы эшкуарлары өчен күчмә бизнес-интенсив үткәрәчәк.

Чара «Бизнес һәм хакимият: ачык сөйләшү» проекты кысаларында үткәрелә һәм муниципаль район эшлекле җәмәгатьчелеге вәкилләренең үз хокукларын һәм законлы мәнфәгатьләрен яклау мөмкинлекләре, шулай ук интернет-сәүдә һәм логистиканы үстерү турында мәгълүматлылыгын арттыруга юнәлдерелгән.

Бизнес-интенсивның укыту модульләре кысаларында чакырылган экспертларның чыгышлары планлаштырылган:

- Евгений Безроднов-уполномоченныйның җәмәгать кабул итү бүлмәсе җитәкчесе.

- Айдар Идрисов - «электрон сәүдә үзәге «коммерцияле булмаган автоном оешманың мәгариф программалары бүлеге җитәкчесе.Җиңел»;

- Анна Гурьянова - «контейнер логистикасы Үзәге»АКБО башкарма директоры

- Булат Бисеров - «бизнес коррупциягә каршы»иҗтимагый процедуралар үзәге башкарма директоры урынбасары.

Үткәрү урыны: АСК "Сабантуй"

Бизнес-интенсив башлану датасы һәм вакыты: 05 октябрь 11: 00

Район эшкуарлары һәм үзмәшгульләр чакырыла. Керү ирекле