Котлаулар

2023 елның 14 августы, дүшәмбе

Багманов Артур Фидаел улын «Дәүләт Думасы физик культура һәм спорт комитетының Мактау грамотасы», Гаврилов Олег Владимирович, Котдусова Диләрә Мөхәммәтфанис кызын «Татарстан Республикасы спорт министрының Мактау грамотасы», Каюмова Әдилә Хәлим кызын «Татарстан Республикасы спорт министрының Рәхмәте», Рәхимова Миләүшә Табрис кызы, Хәбибуллина Чулпан Васил кызы, Закирова Гөлнар Муллаян кызы, Гарипова Лилия Рафаил кызы, Сөнгатуллина Айсылу Камил кызы «Татарстан Республикасы Саба муниципаль районы ОДМСНЫҢ Рәхмәт хаты»белән бүләкләнде.

Котлыйбыз, Сезнен очен бик шат! Ирешкәннәрегездә тукталмаска, үсәргә, үсәргә һәм бу дөньяны яулап алырга, мөмкин кадәр күбрәк җиңүләр һәм шундый могҗизалы бүләкләр яуларга телибез!