Халыкара өлкәннәр көненә багышланган бәйрәм концерты

2022 елның 29 сентябре, пәнҗешәмбе

27 сентябрьдә Лесхозның өлкәннәр һәм инвалидлар өчен интернат-йортында Кукмара районының ТР СЗЗ һәм МЗЗ Халыкара өлкәннәр көненә багышланган бәйрәм концерты булып узды. Иганәчеләрдән - директор Ләйлә Шәмлевна - Кукмара киез итек-киез комбинаты бүләкләр бирелде. "Туган як "акциясендә Кукмараның"Тылсым "халыкка социаль хезмәт күрсәтү комплекслы үзәге директоры урынбасары Баһавиева и. г., ОНСО белгече Яһудина М. М., Кукмараның" Көмеш яшь " клубы волонтерлары, Кукмара мәдәният йортының искиткеч артистлары, Кукмара районының Ветераннар советы рәисе Иванов В. К. катнашты.

Концерт программасы күптөрле булды, күңелле җырлар, котлаулар яңгырады. Яшәүчеләр канәгать калдылар һәм рәхмәтләрен белдерделәр.