гыйнвар, 2022 ел
дүшәмбе

Декабрь аеның соңгы көннәрендә бакчабызда Яна ел бәйрәмнәре булып узды. Яңа ел  геройлары - Кар малае, төлке hәм бүре үзләренең иҗади осталыкларын ачып, балаларга маҗаралы тамаша күрсәттеләр.

декабрь, 2021 ел
чәршәмбе

26 нчы декабрь көнне Казан шәһәренең креатив индустрияләр штаб-резиденциясендә Татарстан Республикасы Яшьләр эшләре буенча министрлыгы белән берлектә «Татарстан Республикасы балалар оешмалары советы» региональ иҗтимагый оешмасы тарафыннан оештырылган республика конкурслары нәтиҗәләре буенча җиңүчеләрне һәм лауреатларны бүләкләү  тантанасы булып узды.

октябрь, 2021 ел
чәршәмбе

Кичә "Компьютер һәм мин" берләшмәсе укучылары арасында «Мультяшкино» конкурсына йомгак ясалды. (Җитәкчесе Гайнетдинова Гөлнара Равил кызы). Конкурс ике этаптан торды:

август, 2021 ел

Ә.А. Ахунҗанов исемендәге Олы Шыңар урта мәктәбе бакчасы  күренешләре