Саба балалар сәнгать мәктәбе укытучысы Газизова Г.Р. Әбрар Кәримуллин исемендәге район китапханәсендә мастер – класс уздырды.

2024 елның 21 феврале, чәршәмбе

2024 елның 20 февралендә, Татарстан Республикасы Премьер-министрының беренче урынбасары Нигъмәтуллин Р.К. катнашында Татарстан Республикасы Саба муниципаль районының йомгаклау сессиясе  булып узды. Эш визиты барышында Нигъмәтуллин Р. К. реконструкциядән соң яңа ачылган Әбрар Кәримуллин исемендәге район китапханәсендә булды. Әлеге чарада Саба балалар сәнгать мәктәбенең сәнгать бүлеге укытучысы Газизова Г.Р. акрил буяулар ярдәмендә холста "Пейзаж-вдохновение" исеме астында, рәсем буенча мастер-класс үткәрде. Катнашучыларга һәм килгән кунакларга иҗади эш нәтиҗәләре бик ошады.