Өстәл теннисы буенча «Кыш бабай Призы»на Яңа ел турниры

2023 елның 30 декабре, шимбә

УСК Саба-Аренада «Кыш бабай Призы»на Яңа ел турниры өстәл теннисы бүлегендә 19 егет һәм 20 кызны берләштерде. Турнир Ләйсән Зариповадан музыкаль җылыну белән башланды. Хатын-кызлар разрядында өченче урын -Сафира Фәйзетдинова. 2 нче Екатерина Ищенко һәм 1 нче Динара Исмаилова. Ир-атлар арасында-3 нче рәт-Руслан Хәнипов(Казан) 2-Мурат Ибраһимов (Саба) һәм турнир җиңүчесе Револь Андреев (Саба). Пьедесталның 3 нче урыны Мария Чумакова. 2 нче Элина Шәйдуллина. 1 нче Галина Гороховатченко. Ир- атлар. 3 нче урын Ирек Фәтхриев. 2 нче - Нияз Шаманов һәм 1 нче Раил Галиәкберов. ЛИН хатын- кызлар Алсу Нигъмәтҗанова бердәнбер лидер һәм ир- атлар Айрат Закиров бердәнбер лидер. ИН2 сыйныфында (хатын-кызлар.) -3 урын Ксений Щава. 2 нче урын-Полина Кадыйрова. 1 нче - Ләйсән Зарипова (ир- атлар) Ин2: 3 нче урын Виталий Алексеев. 2 нче Айдар Идрисов һәм 1 нче Андрей Новиков. Саба муниципаль районының барлык спортчылары турнирның оештыру комитеты «Саба-Арена» спорт мәктәбе һәм Саба районы җитәкчелегенә ярдәмнәре өчен рәхмәт белдерә. Яңа ел белән!