Татарстан Республикасы Физик культура отличнигы

2023 елның 14 ноябре, сишәмбе

Хөрмәтле Илсөяр Хәйдәр кызы! Туган көнегез белән котлыйбыз! Тәҗрибә һәм зирәклек һәр ситуациядә ярдәм итсен, шаянлык хисе беркайчан да китмәсен, дуслар һәм туганнар күңелсезләнергә ирек бирмәсен. Пенсиядәге тормышның бай һәм тулы булуын, сәяхәткә, кызыклы китапларга һәм яраткан кешеләргә вакыт һәм сәламәтлек җитүен телибез. Яхшы кәеф, һәрнәрсәдә уңышлар һәм көн саен күңелле сюрпризлар!

Сезне «Татарстан Республикасы Физик культура отличнигы» билгесе белән горурланып котларга телибез! Сез моңа озак омтылдыгыз, бормалы юл үттегез, күп көч сарыф иттегез, әмма теләгән нәтиҗәгә ирешә алдыгыз! Сезгә алга таба да оптимизмны югалтмаска, хыялларыгызны тормышка ашырырга һәм яңа биеклекләргә ирешергә телибез!