Нәрсә ул оспоривая сделка?

2021 елның 7 апреле, чәршәмбе

8 апрельдә 13.30 сәгатьтә «Татарстан 24» телеканалының «торак-коммуналь Киңәшләр» программасында ир белән хатынның уртак милке мәсьәләләренә багышланган туры эфирында бу һәм башка мәсьәләләр турында Татарстан Росреестры эксперты Энҗе Мөхәммәтгалиева сөйләячәк.

Шулай ук турыдан-туры эфир вакытында сез уртак милеккә милекне рәсмиләштерү үзенчәлекләре турында, мәҗбүри нотариаль таныклыкка нинди документлар тиешлеге һәм башкалар турында белерсез.

Шул ук вакытта һәр тамашачы аны борчыган сорауны да бирә ала. Моның өчен программаның турыдан-туры эфирының кайнар линия телефонын (843) 511-99-66, 8-800-500-32-55 җыярга кирәк.

Программаны 13: 30дан 14: 00гә кадәр карагыз. Кабатлау 15: 30 һәм 19: 30, Шимбә - 18: 30, якшәмбе – 13:30.

Шулай ук исегезгә төшерәбез, узган теле-һәм радиоэфир язмалары белән Росреестрның Татарстан Республикасы буенча Идарәсенең рәсми сайтында танышырга мөмкин rosreestr.tatarstan.ru "Матбугат хезмәте" бүлегендә, «ВК» социаль төркемендә (vk.com/rosreestr16 шулай ук Татарстан Росреестры каналында youtube.