Татарстан-Яңа Гасыр " телеканалында туры эфирда саклау зоналарында күчемсез милек сатып алу үзенчәлекләре турында

2019 елның 30 октябре, чәршәмбе

31 октябрьдә Татарстан Республикасы буенча Росреестр идарәсе һәм Кадастр палатасы экспертлары " Исәнмесез!"Яңа Гасыр" телеканалында.

Ведомство вәкилләре Галина Гончарова һәм Дмитрий Малинин турыдан-туры эфирда тамашачыларга сак зоналарындагы күчемсез милек белән алыш-биреш ясаганда нәрсәгә игътибар итәргә, территорияләрдән махсус шартлар тудырылган зоналарда милекчеләрнең җаваплылыгы турында сөйләячәкләр.

Сюжет 8.45 сәгатьтә башлана!

Өстәмә рәвештә шуны хәбәр итәбез, булган теле - һәм радиоэфирларның язмалары белән Росреестрның Татарстан Республикасы буенча Идарәсенең рәсми сайтында танышырга мөмкин rosreestr.tatarstan.ru «Матбугат хезмәте: «видеосюжеты», «радиоэфирлар», «ВК» социаль төркемендә ("ВК") vk.com/rosreestr16 шулай ук «Росреестр Татарстан» каналында Youtubeга.