Экскурсия маршрутының икенче атнасы

2019 елның 27 июле, шимбә

Шулай итеп, экскурсия маршрутының икенче атнасы тәмамланды! 23 июль көнне Сатыш авылы халкы өчен экскурсия үткәрелде. 24 июль көнне безнең экскурсиядә Түбән Шытсу халкы булып китте. 25нче сыйныф укучылары Саба мәчетендә оештырылган балалар лагере өчен экскурсия уздырдылар. Балалар бик акыллы, хәзер алар Саба районында урнашкан халыкның, торак пунктларның һәм авыл җирлекләренең күпме булуын төгәл беләләр. 26 июль көнне Явлаштау халкы өчен экскурсия үткәрелде. Бүген дә, 27 июль көнне, Юлбат һәм күләгәдә яшәүчеләр өчен экскурсия программасы булды. Экскурсия август уртасына кадәр броньланган даталар белән тәмамланды!  Сезгә туган якның истәлекле урыннарында булу бик ошый!  Әмма сезнең өчен бу экскурсияләрне үткәрү барыннан да бигрәк ошый, чөнки безнең районда яшәүчеләр гаҗәеп халык: шат күңелле, ачык, чыдам һәм һичшиксез күңелле-экскурсия ахырына йөзнең барлык мускуллары көлүдән чирли! Кадерле туристлар сезне түземсезлек белән көтеп калабыз!  Белешмәләр өчен Телефон: 89600-337-36.