«СОК – Стань Одной Командой " республика конкурсының финал этабы

2019 елның 11 декабре, чәршәмбе

Шушы көннәрдә районыбыз укучылары «СОК - Стань Одной Командой" укучылар үзидарә органнарының республика конкурсының финалында катнашып кайттылар. Әлеге конкурсның сайлап алу  этабында бөтен республикадан 210 команда катнашты. Финал этабына республиканың 30 иң көчле, ачык, креатив командалары  чакырылган иде.  Конкурс кысаларында активистлар узләренең иҗади визитка – күргәзмәләрен, үз проектларын, идеяләрен һәм эшләнмәләрен тәкъдим иттеләр, төрле кызыклы уеннарда һәм күңел ачу чараларында катнаштылар.

Конкурс нәтиҗәләре түбәндәгечә: «Лидер ШУС» номинациясендә Валиуллина Аида (Шәмәрдән лицее), «Ел ачышы» номинациясендә Мухаметова Зилә (Олы Шыңар мәктәбе)  3 призлы урынга лаек булдылар һәм Дипломнар белән бүләкләнделәр.