октябрь, 2019 ел
җомга

Подрядчы оешма "Инвестхолдингстрой" ҖЧҖ ("УПТК" ҖЧҖ) тарафыннан "Байлар Сабасы ш.т.п гимназиясе каршындагы җәяүлеләрнең чыгу урынын төзү, "Байлар Сабасы ш.т. п.ның  Г. Закиров урамы буенча парк зонасын төзү"," Байлар Сабасы ш. т. п. да тротуарларны һәм урамнарны төзекләндерү" эшләре башкарыла.

сентябрь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма "Ак Таш" ҖЧҖ тарафыннан "Саба" индустриаль паркы төзелеше :1этап" объектын  төзү эшләре дәвам итә. Хәзерге вакытта коммуникацияләр үткәрү һәм юллар салу буенча җир эшләре бара.

сентябрь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма  "Ак Таш" ҖЧҖ тарафыннан Татарстан Республикасы, Саба районы,Байлар Сабасы ш.т.п., Тынычлык ур., 7 адресы буенча урнашкан күп фатирлы торак йортны төзү дәвам итә. Хәзерге вакытта ростверкның армированиясен һәм опалубкасын урнаштыру эше бара.

август, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма ҖЧҖ "База проекты" тарафыннан "Саба муниципаль районында "Тимершык - Кызыл Мишә "автомобиль юлында Мишә елгасы аша күперне, 2+614 км реконструкцияләү" объектын эшләү башкарыла".

август, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Югары Симет "Ромашка "балалар бакчасы территориясендә балалар мәйданчыгы урнаштыру.  Подрядчы "ПМК-159"ҖЧҖ.

пәнҗешәмбе

ҖЧҖ "Ремонтстройсервис" подрядчы оешма тарафыннан Байлар Сабасы шәһәр тибындагы поселогында янгын сүндерү частен ремонтлау буенча эшләр башкарыла

пәнҗешәмбе

"Мелиорация-Строй" ҖЧҖ подрядчы оешмасы Саба муниципаль районы Байлар Сабасы шәһәр тибындагы поселокта дренаж системасын төзү буенча эшләр башкара.

җомга

"Саба ТКХ күптармаклы җитештерү предприятиесе" АҖ подрядчы оешмасы тарафыннан Саба муниципаль районының Урта Саба авылында су белән тәэмин итү челтәрләрен реконструкцияләү буенча эшләр башкарыла

июнь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма "МДСУ-1" ҖЧҖ тарафыннан Байлар Сабасы шәһәр тибындагы поселокта урам-юл челтәренең асфальт-бетон катламын жэю буенча эшләр башкарыла.