сентябрь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма "Ак Таш" ҖЧҖ тарафыннан "Саба" индустриаль паркы төзелеше :1этап" объектын  төзү эшләре дәвам итә. Хәзерге вакытта коммуникацияләр үткәрү һәм юллар салу буенча җир эшләре бара.

сентябрь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма  "Ак Таш" ҖЧҖ тарафыннан Татарстан Республикасы, Саба районы,Байлар Сабасы ш.т.п., Тынычлык ур., 7 адресы буенча урнашкан күп фатирлы торак йортны төзү дәвам итә. Хәзерге вакытта ростверкның армированиясен һәм опалубкасын урнаштыру эше бара.

июль, 2019 ел
җомга

"Саба ТКХ күптармаклы җитештерү предприятиесе" АҖ подрядчы оешмасы тарафыннан Саба муниципаль районының Урта Саба авылында су белән тәэмин итү челтәрләрен реконструкцияләү буенча эшләр башкарыла

июнь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма "МДСУ-1" ҖЧҖ тарафыннан Байлар Сабасы шәһәр тибындагы поселокта урам-юл челтәренең асфальт-бетон катламын жэю буенча эшләр башкарыла.

июнь, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма ҖЧҖ "Ак Таш" тарафыннан Туктар авылында ҖЧҖ "Урта Саба"нең югары технологияле роботлаштырылган 210 баш сыерга исәпләнгән сөт комплексы" объекты буенча төзелеш эшләре тәмамланып килә. Хәзерге вакытта сыер абзары бинасында полимер идәннәрне монтажлау эшләре бара.

май, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма ИП Таипов тарафыннан "Иске Икшермә авыл җирлеге бинасын төзү" объектын төзү эшләре дәвам итэ. Хәзерге вакытта тышкы диварлар салу эшләре тәмамланып килә.

май, 2019 ел
чәршәмбе

Подрядчы оешма ШЭ Таипов тарафыннан "Юлбат торак пунктында Мәдәният йорты ремонты" объекты буенча ремонт эшләре башкарыла. Хәзерге вакытта түбә ябу эшләре бара.

апрель, 2019 ел
чәршәмбе

Подрядчы оешма "Р.Слободский Универсалстрой" ҖЧҖ тарафыннан Шәмәрдән авылындагы Фрунзе урамындагы 1а күпфатирлы торак йортка капиталь ремонт ясала. Хәзерге вакытта түбәне ремонтлау һәм подъездларны ремонтлау эшләре бара. Шулай ук фасадны һәм отмостканы ремонтлау планлаштырыла

февраль, 2019 ел
пәнҗешәмбе

Подрядчы оешма ҖЧҖ "Волгодорстрой" тарафыннан Саба муниципаль районы Көек авылында күпер төзелә.

февраль, 2019 ел
җомга

"Олы Кибәче урта гомуми белем бирү мәктәбен реконструкцияләү "объекты буенча подрядчы оешма ҖЧҖ "Инвестхолдингстрой" тарафыннан төзелеш эшләре тәмамланып килә