"Яшьлек"яшьләр үзәге волонтерлары, Саба районы яшь гвардиячеләре, Саба районы юл хәрәкәте иминлеге дәүләт инспекциясе инспекторы Насибуллин Ильнур Дамир улы белән берлектә, Шәмәрдән авылының Лермонтов урамында, җәяүлеләр өчен юл аша чыгу урынында махсус акция үткәрделәр.

2024 елның 17 июле, чәршәмбе

"Яшьлек"яшьләр үзәге волонтерлары, Саба районы яшь гвардиячеләре, Саба районы юл хәрәкәте иминлеге дәүләт инспекциясе инспекторы Насибуллин Ильнур Дамир улы белән берлектә, Шәмәрдән авылының Лермонтов урамында,  җәяүлеләр өчен  юл аша чыгу урынында махсус акция үткәрделәр. Акция барышында жәяүлеләр һәм  машина йөртүчеләр өчен төрле сораулар бирелде, юл йөрү кагыйдәләре ныгытылды. Акцияда катнашучыларга ахырдан "Яшьлек"яшьләр үзәге тарафыннан кечкенә генә бүләкләр таратылды.