"Саба үзәк район хастаханәсе" ДАССУ яңа кардиолог.

2023 елның 22 декабре, җомга

Ходжаматов Гайратджон Абдукаримович Таҗикстанда туып үскән. Шунда ук медицина көллиятен тәмамлаган. Өйләнгән, кызы бар.

Аннары Россиягә күченеп, Оренбург Дәүләт Медицина университетына укырга керә. 6 ел укыгач, табиб-терапевт белгечлеге ала.

Аннары Казанга күчеп, табиб-кардиолог белгечлеге буенча Казан дәүләт медицина университеты ординатурасына укырга керә. 2023 елның сентябрендә, аспирантураны тәмамлап, табиб-кардиолог аккредитациясен ала һәм декабрьдән "Саба үзәк район хастаханәсе" ДАССУда эшли башлый.

Без Саба үзәк район хастаханәсе коллективында Гайратджон Абдукаримовичны сәламләргә шат! Тормышының бу сәхифәсе яңа перспективалар, теләкләр, уңай һәм җылылык белән баетылган мөмкинлекләр һәм казанышлар белән тулы булсын!

Тэги: хастаханә