Өстәл теннисы буенча Гран Приның 3 этабы

2023 елның 18 декабре, дүшәмбе

17 декабрьдә УСК Саба-Аренада Гран Приның 3 этабы тәмамланды. Спонсорлар- Трейд металл Һәм ҖЧҖ Саида. 25 егет һәм 22 кыз ялгыз разрядта ракеткаларны катнаштырдылар. Хатын-кызлар разрядында Рианна Вәлиуллина җиңде. Пьедесталның икенче рәтенә Зилә Вәлиева һәм Галина Гороховатченко өченче урынга күтәрелде. Егетләр арасында: турнир җиңүчесе Морат Ибраһимов. Икенче  дәрәҗә дипломга Камил Вилданов ия булды һәм өченче урынга Тимерхан Габделхаков күтәрелде. Адаптив спорт-кызлар: җиңүче-Элина Шәйдуллина. Икенче урын-Алсу Нигъмәтҗанова. Өченче урын-Мария Чумакова. Егетләр: Җиңүче Инсаф Сираев. 2 урын-Нияз Шаманов. 3 урын - Дамир Билалов. Кукмара шәһәре, Балык Бистәсе, Теләче, Саба районнары турнирында катнашучылар «Саба-Арена» администрациясенә, ОДМС җитәкчелегенә һәм Саба муниципаль районына ярышларны үткәрүдә уңайлылыклары өчен рәхмәт белдерәләр.