Мишә авыл җирлегендә гражданнар җыены

2023 елның 2 феврале, пәнҗешәмбе

2023 елның 1 февралендә Мишә авыл җирлегендә еллык эшчәнлек буенча гражданнарның отчет җыелышы булып узды. Җыелыш башында АҖ «Татмедиа»  һәм АҖ «Саба дулкыннары» әзерләгән видеоматериаллар каралды.

Көн тәртибендә түбәндәге мәсьәләләр каралды:

1.Мишә авыл җирлегендә урнашкан бюджет оешмаларының 2022 елда эшләгән эшләренә еллык отчеты.

2.Участок вәкаләтлесе Сибагатов Айгиз Анас улының  чыгышы.

3. Саба һәм Теләче районнары буенча янгын күзәтчелеге бүлеге җитәкчесе Галимуллин Айнур Рифкатович чыгышы.

1. Урманнарда янгын куркынычсызлыгы темасы буенча урманны саклау буенча Мишабаш участок урманчылыгы җитәкчесе Гарәфетдинов Рашат Мөхәммәтдин улының чыгышы.

5. Мишә   авыл җирлеге башлыгы  А.Х.Гатиятуллинның 2022 елда эшләгэн эшләргә еллык отчеты һәм 2023 елда эшләнергә тиешле эшләр һәм планнар белән таныштыруы.

8. Узган елгы җыенда бирелгән сорауларнын үтәлеше

9. Сораулар, тәкъдимнәр, төрлеләр.

10. Җыелышка  Башкарма комитет җитәкчесе урынбасары - Саба муниципаль районы Башкарма комитеты Аппараты Җитәкчесе  М.Р.Кәримов  йомгак ясады