Малмыж районы Татар ком башы авылында күчмә концерт.

2023 елның 20 гыйнвары, җомга

14 гыйнварда Курсабаш мәдәният йорты, Сулэ авылы клубы, Курсабаш авылы, Түбән Отар авылы клубы хезмәткәрләре Малмыж районына Татар ком башы авылына күчмә концерт оештырдылар.Безне бик яхшы каршы алдылар.Ике сәгатьлек концерт программасы бер минут эчендә утте. Башкаручыларның осталыгы, халыкның җаваплылыгы һәм кызыксынуы аркасында концерт тамашачылар өчен дә, артистлар өчен дә чын бәйрәмгә әверелде. Очрашуның беренче минутларыннан җылы, дустанә атмосфера урнашты. Ничек кенә булмасын, артистлар чын күңелдән үзләренең һөнәри осталыклары белән генә түгел, күңел җылысы белән дә уртаклашты бит.Канәгать тамашачылар яхшы кәеф өчен рәхмәт белдерделәр һәм иҗади уңышлар теләделәр. Ә артистлар үзләре дә күтәренке кәеф белән өйләренә кайттылар, алда тамашачы белән яңа очрашулар булачагына ышанып.