Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты бинасында Татарстан Республикасында яшәүчеләр арасында «Хезмәткә һәм оборонага әзер» Бөтенроссия физкультура-спорт комплексының җәйге фестивалендә җиңүчеләрне һәм призерларны бүләкләү булды.

2021 елның 21 октябре, пәнҗешәмбе

20 нче октябрь көнне Татарстан Республикасы Министрлар Кабинеты бинасында 2021 елда Татарстан Республикасында яшәүчеләр арасында «Хезмәткә һәм оборонага әзер» Бөтенроссия физкультура-спорт комплексының җәйге фестивалендә җиңүчеләрне һәм призерларны бүләкләү булды.
Бүләкләү тантанасында Татарстан Республикасы Премьер-министры урынбасары Ләйлә Фазлыева һәм Татарстан Республикасы «Хезмәткә һәм оборонага әзер» региональ иҗтимагый оешмасы рәисе Эдуард Иванов катнашты.
Җиңүчеләргә дипломнар, медальләр, кубок һәм спорт инвентаре алу өчен сертификат тапшырылды.

Тэги: ОДМС