Түбән Шытсу авыл җирлегендә гражданнар җыены

2021 елның 4 феврале, пәнҗешәмбе

1 февраль көнне Түбән Шытсу авыл җирлегенең отчет җыены булып узды. Җыенда Саба муниципаль районы башлыгы Минниханов Р.Н. катнашты. Җыенның көн тәртибе түбәндәгечә булды:

1. Түбән Шытсу авыл җирлегендә урнашкан учрежденияләрнең 2020 елда башкарылган эшләренә анализ һәм 2021 елга эшләрен камилләштерү буенча планнары.
  2. Участок полиция хезмәткәре Сахабиев Алмаз Альбертович чыгышы.
  3. Янгынга каршы күзәтчелек бүлеге җитәкчесе Галимуллин Айнур Рифкатович чыгышы
  4. Урманнарда янгын куркынычсызлыгы турында урман хуҗалыгы участковые Газизянов Ришат Альбертович чыгышы.
  5. Саба районы ветернинария берләшмәсе җитәкчесе Ганиев Зөлфәт Рифкатович чыгышы
  1. Сабадагы «Россельхозбанк» өстәмә офис җитәкчесе Билалова Разина Кашафетдиновна чыгышы.
  2. Түбән Шытсу авыл җирлеге советының 2020 нче елга отчеты һәм 2021 елга планнар.
  3. Узган елгы отчет җыенында халыкның биргән сораулары, тәкъдимнәрнең үтәлеше һәм 2021 елга халыктан сораулар.
  4. Саба муниципаль районы башлыгы Минниханов Рәис Нургалиевичның йомгаклау чыгышы.