февраль, 2022 ел
дүшәмбе

"Бердәм Россия" Бөтенроссия сәяси партиясенең һәм Яшь Гвардия Саба җирле бүлекчәсенең инициативасы буенча  Байлар Сабасында ДХР һәм ЛХР качакларына гуманитар ярдәм күрсәтү буенча чара оештырылды.​ Бүген, 28 февральдә, Татарстанның барлык муниципалитетларыннан беренче булып җыелган барлык  әйберләр региональ штабка тапшырылды. Әлеге чарада Саба районында яшәүче һәр кеше дә актив катнашты. Биредә төрле кирәк-яраклар, көндәлек әйберләр тупланды. Әлеге чарада актив катнашкан Саба халкына рәхмәт җиткерәбез, күкләребез аяз, тыныч булсын иде!

Тэги: Яшь Гвардия СабаЯшьләре

февраль, 2022 ел
якшәмбе

26 нчы февраль көнне Балтачта узган киберспорт буенча турнирда районыбыз егетләре дә катнашты. Турнир нәтиҗәләре буенча киберспортчылар Илдар Кәлимуллин, Фаил Шәрәфетдинов 1 урынны яуладылар, ә Айдар Фәхретдинов һәм Илфан Кәримуллин 2 урынга лаек булдылар. Котлыйбыз!

Тэги: ЯШЬ ГВАРДИЯ СабаЯшьләре