«Россиянең Киләчәге. Без бергә» Байлар Сабасы. Анонс-2024

2024 елның 10 июне, дүшәмбе

2024 елның 10-13 июнендә Байлар Сабасы (Татарстан Республикасы) ФНТР «Россиянең киләчәге» программасы кысаларында 16 яшькә кадәрге теннисчылар арасында «Без бергә» ярышлары узачак.

Катнашучылар- 16 яшькә кадәрге яшь категориясендәге теннисчы кызлар һәм егетләр.

10 июнь – килү көне, 11-13 июнь – уен көннәре, 13 нче-китү көне.

Утырыш урыны-«Саба-Арена» спорт мәктәбенең залы (Татарстан Республикасы, пгт. Байлар Сабасы, Муса Җәлил урамы, 3 нче йорт).

Ярышларның баш судьясы - Исмаилов Фәрход Усман улы, 1 нче категория, МК (пгт. Байлар Сабасы), баш секретарь Елагин Антон Николаевич, ВК (Казан).

Катнашу өчен алдан гаризаларны 2024 елның 30 маеннан да соңга калмыйча saba_arena@mail.ru электрон адреска җибәрергә. saba_arena@mail.ru электрон адреска 2024 елның 1 июненнән дә соңга калмыйча яшәү һәм туклану өчен алдан гаризалар җибәрергә.