Арташ авыл җирлегендә 2023 ел нәтиҗәләре буенча хисап җыелышы

2024 елның 2 феврале, җомга

1 февраль көнне Арташ авыл җирлегендә 2023 елдагы эшчәнлек нәтиҗәләре буенча еллык хисап җыелышы булды. Көн тәртибендә түбәндәге мәсьәләләр каралды: Участок вәкаләтчесе Сахабиев Алмаз Альбертович чыгышы. Район прокуроры Шаймарданов Раиль Нилевич чыгышы. Саба һәм Теләче районнары буенча янгын күзәтчелеге бүлеге җитәкчесе Галимуллин Айнур Рифкатович чыгышы. Урманчылык инспекторы  Гильметдинов Айрат Саетович чыгышы. “Сабыгаз” оешмасы җитәкчесе Мухетдинов Ирек Исмагилович чыгышы. Арташ авыл җирлегендәге бюджет оешмалары җитәкчеләренең 2023 елда үз оешмаларындагы эшчәнлек нәтиҗәләре буенча чыгышлары. Арташ авыл җирлеге башлыгының 2023 елда эшләгән эшләргә еллык отчеты.Узган елгы җыенда бирелгән сорауларның үтәлеше. Сораулар, тәкъдимнәр, төрлеләр.Саба муниципаль районы башлыгы урынбасары Закирзянов Р.Р. йомгаклау сүзе.