МСП субъектлары өчен Авито маркетплейсында хезмәтләрне урнаштыру һәм алга җибәрү буенча программа

2023 елның 17 августы, пәнҗешәмбе

Программа кысаларында хезмәтләрне гамәлгә ашыручы эшмәкәрләр Авитода тариф авансын тулыландыру суммасыннан кэшбэк ала һәм рекламаларны алга сөрү бәясенең 99% кадәр хезмәтләр өчен түләү бонусларын куллана ала.

Кэшбэк программасы ничек эшли:

1 нче ай 100% кэшбэк, шул ук вакытта кэшбэкның максималь суммасы 10 000 сумнан артмаячак;

2 нче ай 50% кэшбэк, шул ук вакытта кэшбэкның максималь суммасы 7 000 сумнан артмаячак;

3 нче ай 20% кэшбэк, шул ук вакытта кэшбэкның максималь суммасы 5 000 сумнан артмаячак.

Мәсәлән, беренче айда сез Авито тарифына 1 000 сум акча саласыз, һәм 1 000 бонус аласыз, 11 000 сум акча саласыз, 10 000 бонус аласыз һәм шулай дәвам итә.

Вакыт бонуслар язылуның 1нче датасы белән исәпләнә башлый. Минималь тулыландыру суммасы юк. Бонусларның гомер озынлыгы баланс тулыланганнан соң 30 календарь көн.

Программа элек Авито маркетплейсында теркәлмәгән яки теркәлеп тә, бер елдан артык Авитода эшен туктаткан шәхси эшмәкәрләр һәм юридик затлар өчен ачык.

Мөһим! Бонусларны куллану өчен сез шәхси кабинетта реклама (ИНН) белән Авитода теркәлергә тиеш.

Хезмәт алуга гаризаны РФ МСП цифрлы платформасында, «төбәк ярдәм чаралары» бүлегендә бирергә, аннан соң «Авито Маркетплейсында товарларны урнаштыру һәм алга җибәрү программасы» хезмәтен сайларга һәм гариза бирергә мөмкин.

Уңай карар кабул ителгән очракта, «Минем бизнес» үзәгенең җаваплы хезмәткәре Сезнең белән элемтәгә керәчәк һәм Авито программасына теркәлү өчен махсус сылтама җибәрәчәк. Аннары 5 көн эчендә Сезнең белән Авито менеджеры элемтәгә керәчәк һәм бонус программасын тоташтырачак.

Бу хезмәт турында тулырак сез «Минем бизнес» үзәгенең кайнар линиясендә +7(843)524-90-90 номеры буенча белә аласыз.