Өстәл теннисы буенча "ТР өметләре"дигән ачык турнир

2021 елның 24 августы, сишәмбе

2021 елның 20-22 августында Казан шәһәренең Бокс һәм өстәл теннисы үзәгендә өстәл теннисы буенча "ТР өметләре"дигән ачык турнир узды. Ярышларда Татарстан Республикасының төрле районнарыннан һәм шәһәрләреннән 200 дән артык спортчы катнашты. Авыл районнары арасында 2011 елгы һәм аннан яшьрәк егетләр арасында 1 нче урынны Латыйпов Илсаф (Саба-АРЕНА), 2 нче урынны Июдин Алексей (Алексеевск р-н), 3 нче урынны Солтанов Даниил(Актаныш р-н) алды. 2011 һәм яшьрәк кызлар: 1 урын Батыршина Динә (Яшьлек-Саба), 2 урын Хафизова Элина (Сарман районы), 3 урын Усманова Алия (Тукай районы). Егетләр 2009-2010: 1 урын Инсаф Гапдерахманов(САБА-АРЕНА), 2 урын Низамов Илназ (Сарман районы), 3 урын Ганиев Ансэль (Баулы). Кызлар 2009-2010: 1 урын Виктория Кириллова (Баулы), 2 урын Сафира Фәйзетдинова (САБА-АРЕНА), 3 урын Виктория Колесникова (Баулы). Спортчыларны һәм аларның тренерларын яхшы нәтиҗәләр белән котлыйбыз һәм киләчәктә дә уңышлар телибез!