2021 елның 22 феврале, дүшәмбе

Бүген 22 февраль көнне Татарстан Республикасы Саба муниципаль районының Лесхоз бистәсендә Саба МР КФХ арасында чаңгы ярышлары буенча шәхси-команда ярышлары узды (барлык предприятиеләр, оешмалар һәм шәхси эшмәкәрләр) . Ярышларда 200 дән артык кеше катнашты, барлык предприятиеләр һәм оешмалар актив катнашты. Предприятиеләр, оешмалар һәм учреждениеләр арасында нәтиҗәләр:

Ирләр арасында: 1 урын-Хуҗин Рамил(ПСЧ 129) 2 урын-Ганиев Данил (Сабагаз) 3 урын .- Хафизов Рәниф (ШЛПУМГ)

40 яшькә кадәрге ир-атлар арасында җитәкчеләр: 1 урын-Хуҗин Илшат (индустриаль парк) 2 урын-Даминов Руслан (РЕСО) 3. Габдулманов Рамил (Актаныш Сабантуе)

50 яшькә кадәрге ир-атлар арасында җитәкчеләр: 1 урын-Гарипов Ирек (ОДМС) 2 урын .- Рәхмәтуллин Илһам (Саба Урман Хуҗалыгы) 3 урын-Ишниязов Марат (Башкарма комитет)

50 яшьтән өлкәнрәк ир-атлар арасында:: 1 урын-Нуриев Фәргать (ВДПО) 2 урын-Сөнгатов Шамсун (ФБП) 3 урын-Хәкимов Васил (РЭЧ)

60 яшьтән өлкәнрәк ир-атлар арасында: : 1. Мөхетдинов Исмәгыйль (Сабагаз) 2 урын . Тимергалиев Нургаян (Шәмәрдән ТКХ КПП) Хатын-кызлар арасында: 1 урын Мөбәрәкова Алия (Сабагаз) 2. Заһидуллина Гөлнара (ФБП) 3. Солтанова Илүзә (Башкарма комитет)

40 яшькә кадәр булган хатын-кызлар арасында:: 1. Хуҗина Гөлчәчәк (Хисап палатасы) 40 яшьтән өлкәнрәк хатын-кызлар арасында:: 1. Шәрәфиева Фәридә (Сбербанк) 2. Закирова Гүзәл (Балкыш) 3. Закирова Лилия(Тургай)

Шәхси эшмәкәрләр арасында нәтиҗәләр: Ирләр арасында: 1. Мөхәммәтҗанов Илнур (Саба тәрәзәләре) 2. Фәхертдинов Айдар (Саба тәрәзәләре) Хатын-кызлар арасында: 1. Галимҗанова Гөлнур (Саба тәрәзәләре) 2. Шәрипова Галия (Саба тәрәзәләре).

Предприятие, оешмалар арасында команда зачетлары нәтиҗәләре: 1. Сабагаз 2. ФБП 3. Саба аграр көллияте.

Шәхси эшмәкәрләр арасында команда зачетлары нәтиҗәләре: 1 урын "Саба тәрәзәләре" ҖЧҖ"

Барлык җиңүчеләрне дә котлыйбыз.