Татарстан Росреестры Росреестр органнары арасында нәтиҗәлелек һәм нәтиҗәлелек буенча лидерлар рәтендә

2020 елның 30 сентябре, чәршәмбе

2020 елның 1 яртыеллыгы нәтиҗәләре буенча Росреестрның Татарстан Республикасы буенча идарәсе эшчәнлекнең нәтиҗәлелеген һәм нәтиҗәлелеген бәяләү рейтингы нигезендә Росреестрның территориаль органнары арасында лидерлык позицияләрен били.

Әлеге рейтинг Росреестр тарафыннан квартал саен төзелә һәм ведомство эшчәнлегенең төрле юнәлешләре буенча 20гә якын күрсәткечтән тора, алар арасында территориаль орган эшенең сыйфатын уңай бәяләүче затлар өлеше, законнарда каралган срокларны бозып кабул ителгән карарлар өлеше, техник хаталар өлеше һ. б. бар.

Шулай ук әлеге рейтингта Росреестр вәкаләтләрен гамәлгә ашыру өлешендә штат саны берәмлегенә йөкләнеш исәпкә алына.

2020 елның 1 яртыеллыгы нәтиҗәләре буенча Штатлар саны берәмлегенә йөкләнешнең суммар күрсәткече һәм Татарстан Республикасы буенча Росреестр идарәсе эшчәнлегенең нәтиҗәлелеген һәм нәтиҗәлелеген бәяләүнең йомгаклау күрсәткечләре буенча икенче урында тора.

ММЧ өчен контактлар

Татарстан Росреестры матбугат хезмәте