Татарстан Росреестры һәм Кадастр палатасы экспертлары "ТНВ" телеканалындагы ток-шоуда катнашачак

2020 елның 12 марты, пәнҗешәмбе

Бүген, 12 мартта, «Татарстан – Яңа Гасыр» телеканалында узачак «Безнең Республика. Безнең эш " дип аталган ток-шоуда Татарстан Республикасы буенча Росреестр идарәсе җитәкчесе урынбасары вазыйфаларын башкаручы Людмила Кулагина һәм Татарстан Республикасы буенча Кадастр палатасы директоры урынбасары Ләйсән Рәхмәтуллина катнашты.

Ток-шоуның темасы - «Татарстан Республикасы бакчачыларының проблемалары". Аның кысаларында катнашучылар участокларны ызанлау, күчемсез милеккә хокукларны теркәү, капиталь төзелеш объектларын исәпкә алу һәм процессларны законнар белән җайга салу кебек актуаль проблемаларның киң спектры турында фикер алышачаклар.

"Безнең Республика. » Безнең эш " форумы төрле мәсьәләләр буенча фикер алышу һәм алдынгы федераль һәм региональ экспертлар катнашында карарлар эзләү өчен дискуссия эксперт мәйданыннан гыйбарәт.

Ток-шоу бүген 22.10 сәгатьтә эфирга чыгачак. Программаны кабатлау якшәмбе көнне, 22 мартта, 13.30 сәгатьтә булачак.

Өстәмә рәвештә хәбәр итәбез, узган теле - һәм радиоэфирларның язмалары белән Росреестрның Татарстан Республикасы буенча Идарәсенең rosreestr.tatarstan.ru " рәсми сайтында "Матбугат хезмәте:  "видеосюжетлар", "радиоэфирлар" бүлегендә, "ВК " социаль төркемендә vk.com/rosreestr16, шулай ук Youtube та "Татарстан Росреестры " каналында танышырга мөмкин.