Татарстан Росреестры торак һәм бакча йортларын рәсмиләштерү тәртибе турында

2020 елның 10 марты, сишәмбе

Бүген, 10 мартта, ТНВ телеканалының «Татарстан Яңалыклары» программасында шәхси торак һәм бакча йортларын рәсмиләштерү тәртибе турында сюжет чыгачак.

Шулай итеп, Татарстан Республикасы буенча Росреестр Идарәсенең физик затларның күчемсез милеген дәүләт теркәве бүлеге башлыгы Галина Гончарова телеканал тамашачыларына «дача амнистиясе» һәм хәбәр итү тәртибе буенча нинди күчемсез милек объектларын рәсмиләштерергә мөмкин булуы турында сөйләячәк.

«Татарстан яңалыклары» программасының чыгу вакыты: 19.30 һәм 21.30. Татар телендә-18.30. 20.30

Өстәмә рәвештә хәбәр итәбез, узган теле - һәм радиоэфирларның язмалары белән Росреестрның Татарстан Республикасы буенча Идарәсенең rosreestr.tatarstan.ru рәсми сайтында, "матбугат хезмәте: «видеосюжетлар», «радиоэфирлар» бүлегендә, «ВК» соцгруппасында  (vk.com/rosreestr16) шулай укYoutubeта «Татарстан Росреестры» каналында танышырга мөмкин.