Татарстан Росреестры Нурлатның Бим-радиосында туры эфирда

2019 елның 17 апреле, чәршәмбе

18 апрельдә 11.30 сәгатьтә Нурлатның " Бим-радио» нда Татарстан Республикасы буенча Рсрестр идарәсе вәкиле катнашында турыдан-туры эфир була. Студиянең кунагы Нурлат бүлеге башлыгы вазифаларын башкаручы Марина Митакова булачак.

Турыдан-туры эфир кысаларында дәүләт регистраторы әзерләнүче " гараж амнистиясе» закон проектының төп нигезләмәләре турында сөйләячәк, шулай ук гаражларны гына түгел, башка күчемсез милек объектларын да рәсмиләштерү белән кызыксынучы радио тыңлаучыларның сорауларына җавап бирәчәк.

Турыдан-туры эфирның телефоны: 8-937-005-106-2. Әлеге номер буенча сорауларны тавыш биреп кенә калмыйча, WhatsApp кушымтасыннан файдаланып та язарга мөмкин. Студиягә шалтыратулар Нурлат, Аксубай һәм Чистай районнарында яшәүчеләрдән кабул ителәчәк.

Радио 106,2 дулкында эшли. Радиоэфирны онлайн режимда ВКонтакте «Нурлат» Бим-радио «социаль битендә тыңларга мөмкин.

Шулай ук исегезгә төшерәбез, радиоэфирларның узган язмалары белән Росреестрның Татарстан Республикасы буенча Идарәсенең рәсми сайтында танышырга мөмкин rosreestr.tatarstan.ru «Матбугат хезмәте-радиоэфирлар», шулай ук «ВК " социаль төркемләрендә (vk.com/rosreestr16).