21 февраль көнне Саба районына «КамАЗ-Мастер» командасы килде һәм алар лаеклы рәвештә дөнья рейтингында алдагы урыннар да баралар

2018 елның 21 феврале, чәршәмбе

21 февраль көнне Саба районына «КамАЗ-Мастер» командасы килде һәм алар лаеклы рәвештә  дөнья рейтингында алдагы урыннар да баралар.

Барлык кешелэр  чемпионнар килгэн йок  машинасы янында истэлеккэ фотога тошэргэ ашыктылар. Кунаклар бн очрашу мэдэният йорты залында дэвам итте. Спортчылар раллига эзерлэну ничек барганлыгы турында видеоролик күрсәттеләр.Пилотлар Эдуард Николаев, Андрей Олегович райондашлабыз биргэн сорауларга җавап бирделәр һәм унышка ирешу серләрен сойлэделэр.

«КАМАЗ-Мастер» командасы куп тапкыр призерлы урыннар алдылар, «Дакар» супермарафонын да  15нче тапкыр 1 урынны яуладылар.

Яшьләр эшләре һәм спорт бүлеге