март, 2023 ел
дүшәмбе

ГТО ның Саба муницпаль районы буенча ВФСК тестлаштыру үзәге бөтен кешене ГТО нормативлары комплексын үтәүгә чакыра

март, 2023 ел
чәршәмбе

20 мартта Шәмәрдән авылының хезмәт коллективлары арасында волейбол буенча хатын-кызлар турниры тәмамланды.

20 мартта хезмәт коллективларының, авыл җирлекләренең хатын-кызлар командалары һәм ИП командалары арасында волейбол буенча Саба муниципаль районы чемпионаты тәмамланды. 2023 ел сезоны Байлар Сабасы зонасы.

февраль, 2023 ел
дүшәмбе

2023 елның 17 февралендә Байлар Сабасы бистәсендә муниципаль хезмәткәрләр арасында кышкы спорт төрләре көненә багышланган чаңгы ярышлары узды.

февраль, 2023 ел
пәнҗешәмбе

17 февральдә муниципаль хезмәткәрләр арасында кышкы спорт төрләре көненә багышланган чаңгы ярышлары узачак

җомга

2021нче елның 22нче апрелендә Саба муниципаль районының волейбол буенча хезмәт коллективлары ир-ат командалары арасында Чемпионат тәмамланды.

сишәмбе

2021 елның 17-18 апрелендә Казанда Спортның ишкәк ишү төрләре үзәгендә Республикабызда беренче тапкыр «ГТО уеннары» Бөтенроссия ГТО чемпионнары фестивале узды.

җомга

ГТО стандартлары җыелмасын үтәгән ВФСК ГТО аергыч билгеләрен бүләкләү

чәршәмбе

Саба муниципаль районы буенча ГТО тапшыру үзәге барыгызны да ГТО нормативлары комплексын үтәргә чакыра.

март, 2021 ел
чәршәмбе

САБА-АРЕНА " спорт мәктәбе базасында кызлар арасында рапираларда фехтовкалау буенча туган телләр һәм Халык бердәмлеге елына багышланган Саба муниципаль районы Беренчелеге булып узды. Ярышларда 30 малай катнашты.